Модні весільні тканини

Wholesale and retail from Beverly Bride
Весільна сукня BONNIE від
BeverlyBride

Як відомо, «найкращі друзі дівчини – це діаманти». Їхній неповторний блиск творить магію перетворення, – відступає повсякденна рутина і настає свято. Все стає фантастичним та чарівним, і значить – Попелюшка обов’язково стане принцесою.

У більшості з нас тато – не арабський шейх, і розраховувати на допомогу феї-хрещеної нам також не доводиться. Але зробити свою весільну сукню чарівною нам до снаги. Тому вже котрий сезон одним з провідних трендів у весільній моді є блискучі весільні сукні.

Насправді, зробити блискуче весільне вбрання можна у різний спосіб.

Перший – можна використовувати такі тканини, які самі по собі мають блискучу поверхню. Їх достатньо в сьогоднішньому арсеналі: шовк, атлас, сатин. Зовнішній блиск таким тканинам надають нитки основи, що повністю перекривають нитки утка.

По-друге, можна розшити сукню блискучими елементами: стразами, стеклярусом, блискітками, паєтками або блискучою люрексовою ниткою.

Ще один спосіб – супер популярний сьогодні. Це тканина з глітером. Загалом Гліттер – це металізована поліестрова плівка, скло або синтетичні волокна, подрібнені до крихітних частинок. Вони можуть мати різний колір, розмір, форму. Гліттер відбиває світло, і з його допомогою можна отримати абсолютно чарівну тканину – райдужну поверхню, що флуорескує, або малюнок з голографічним ефектом.

Гліттер може м’яко світитися або мати яскраво виражений блиск.

При пошитті весільних суконь застосовують різні типи тканин – з однотонним напилюванням або химерними візерунками у вигляді блискіток.

.

Ще декілька прикладів весільних суконь з гліттером від BeverlyBride

 

Дякуємо за звернення у нашу компанію.
Ми зв'яжемось із вами у найближчий час.
Подозрение на спам.
Попробуйте ввести честные данные.