Купити готову весільну сукню: за та проти

Плюси покупки готової весільної сукні

 • Головна і безсумнівна перевага полягає в тому, що ви можете приміряти готову сукню і визначити, як саме ви будете у ній виглядати. Подивіться на наші фото нижче – наші наречені вибрали ці сукні з наших колекцій.
 • Салони пропонують досить великий вибір весільних суконь, на будь-який смак і гаманець – від найдешевших весільних суконь до шалено дорогих дизайнерських моделей.
 • Інтернет незмірно розширює можливості вибору. Правда, тут ви стикаєтеся з проблемою вибору надійного постачальника.
 • Єдина можливість придбати готову якісну дизайнерську весільну сукню, яка буде виглядати як на фото.

Мінуси покупки готової весільної сукні

 • Скільки суконь ви готові переміряти в пошуках того самого — єдиного і неповторного? Десять, двадцять, сто? Скільки магазинів та салонів готові оббігати? Додайте до цього, що в більшості випадків примірка зараз платна. Це і зрозуміло – після трьох-п’яти примірок сукню необхідно відправляти в чистку, оскільки вона забруднюється. Тому багато салонів запровадили плату за примірку — щоб компенсувати витрати.
 • У салонах завжди є певний асортимент (найчастіше 50-100-300 суконь), і вони завжди роблять закупки, виходячи з якихось загальних тенденцій весільної моди. І скільки б салонів ви не об’їхали, швидше за все, ви знайдете сукні, модні цього сезону. Але, якщо ваш смак відрізняється від загальноприйнятого, може виявитися, що плаття, яке вам так подобається в інтернеті, просто не знайти у продажу.
 • Сезонність. Нажаль! Для весільних салонів головна романтична подія у вашому житті – це бізнес із усіма його залізними законами. І цей бізнес має сезонні піки (весна-літо-рання осінь) і природні спади (зима). Саме тому ближче до кінця сезону асортимент помітно рідішає – зазвичай салони не заморожують значні кошти в очікуванні «міжсезоння». Майте це на увазі!
 • Вау, вам пощастило, і сукня, яку ти знайшла, тобі дуже сподобалася! Однак на вас чекає підступне «але» – весільні сукні шиються за стандартними параметрами. Середній розмір відповідає нашим US2/UK6/EU34 – US10/UK14/EU42, а зріст – близько 170 см. Чи багато серед твоїх друзів дівчат з голлівудськими параметрами? За статистикою їх десь не більше 10%. А що, якщо ви щаслива володарка пишних слов’янських форм чи, навпаки, мініатюрна дюймовочки?
 • Якщо весільний салон не відмовиться від клопоту з вашою сукнею (“нестандарт” – як кажуть деякі “ввічливі” продавці), вам можуть запропонувати пошити сукню “на замовлення” (чітко за вашими параметрами). Слід враховувати, що таке замовлення може виконуватися досить довго – від трьох до шести місяців, а то і довше (останнє характерне для відомих великих брендів). При цьому його вартість буде набагато вищою.
 • Ще один варіант, який пропонують салони – це скоригувати форму сукні, підігнати її за фігурою. Відкриємо професійний секрет: до 95% готових весільних суконь потрібно перешивати. Як правило, в хороших салонах є швачка, за якою закріплена робота. Або ж салони мають домовленості із незалежними швачками-професіоналами, і радять нареченій звернутися саме туди.
 • Звісно, ​​тут виникає багато питань (які салон завбачливо не озвучує). По-перше, це кваліфікація такої кравчині: наскільки вона володіє сучасними технологіями пошиття одягу, який в неї досвід роботи зі складними та дорогими тканинами та оздобленням. Друге питання – не менш важливе – про обладнання та тканини, які є у розпорядженні майстрині. Виробники таких вишуканих виробів, як весільні сукні, використовують певні технології і часто мають свої професійні секрети, про які, звичайно ж, не можуть знати сторонні.
 • Якщо сукня занадто довга, її можна вкоротити. Найпростіше, якщо тканина гладка, щільна та однорідна (наприклад, атлас або тюль). Така сукня просто підшивається знизу. Але, якщо тканина складна, з великим малюнком (раппортом), що повторюється або, навпаки, не повторюється, для його збереження потрібно розпорювати сукню по лінії талії або – що вкрай небажано, – навіть по плечовому шву.
 • Буває, що сукню потрібно кардинально перешити – тоді розпорюються/ушиваються бічні шви чи шов на спинці.
 • Однак найважливіша (і проблемніша частина сукні!) – це корсет, а головне – чашки ліфу. Зрештою, саме посадка корсета в області грудей у найбільшому ступені визначає, як буде виглядати сукня загалом. Якщо ви гадаєте, що достатньо буде підкласти push-up, ви помиляєтесь. Часто цих заходів виявляється недостатньо, і тоді сукня починає “жити своїм життям” – трохи “осторонь нареченої”. Начебто некритично, але це доставляє нареченій масу незручностей, особливо в русі.
Погано підігнаний корсет живе своїм «власним життям» 🙂

And sometimes we see that, on the contrary, the bust almost falls out of the dress. Agree – this is not only ugly, but also makes the bride feel extremely uncomfortable. Bride – don’t forget this! – not a mannequin at your own wedding. She moves, dances, and at the same time a poorly fitted dress has to be adjusted and supported all the time.

A poorly fitted corset can completely ruin the mood
 • Even if you are lucky and the dressmaker of the salon manages to fit such a dress, then its proportions are still violated. And in some cases, effective alteration is completely impossible.
 • Well, and, of course, for such services, as a rule, the client must pay extra, and the amount of the additional payment, due to the large volume and complexity of the work, can be quite tangible.
 • Buying a ready-made wedding dress on the Internet is a separate serious topic. Today, this immeasurably expands the choice, but also carries with it certain risks.
Thanks
We will contact you shortly.
Spam detected
We are so Sorry! Please enter trustful data