Подарунки на весілля-1

Як вибрати та купити весільний подарунок

Купити подарунок – завжди непросто, а вже подарунок на весілля – така особлива та емоційна урочистість! – складніше в рази.

Звичайно, в першу чергу хочеться, щоб подарунок відображав ваше особисте ставлення, добрі побажання та теплі почуття. Разом з тим, він має бути потрібним та корисним молодій сім’ї! Дуже неприємно потім дізнатися, що ваш подарунок припадає пилом в коморі або переданий за непотрібністю. З іншого боку, найважливіший фактор, який обмежує ваші фантазії, – це бюджет, куди ж без цього!

Щоб запрошені не ламали голову над цим делікатним питанням, американці придумали відмінний хід: наречений і наречена заздалегідь складають список бажаних подарунків – «Wedding Gift». Список надсилається заздалегідь (або публікується на сторінці в соціальних мережах), і гості точно знають, що потрібно молодятам.

Залишається обрати подарунок із спеціального розділу «Wedding registry» в інтернет-магазинах та замовити доставку прямо додому молодятам.

Існує також дуже класний сервіс, який надають багато інтернет-магазинів або спеціалізованих сайтів. Він називається “Wish List Service“. Наприклад, такий сервіс працює на веб-сайті amazon.com.

Молоді реєструються на такому сайті та отримують можливість скласти список подарунків, які вони хотіли б отримати. Подарунки вибираються з каталогу на сайті, де представлені товари різних фірм – від дуже відомих і люксових до абсолютно демократичних. Таким чином складається список бажань.

Далі молодим залишається поділитися посиланням на свій Wish List з майбутніми гостями. Запрошені можуть обрати та замовити товар зі списку. Сплачений товар зі списку видаляється – тепер можна вдало уникнути ситуації, коли молодята отримують кілька однотипних подарунків.

Погодьтеся – це дуже зручно! По-перше, не треба ламати голову над самим подарунком та побоюватися, що ви подаруєте щось непотрібне. По-друге, ви можете точно розрахувати ваші фінансові можливості, а за бажанням скинутися з друзями і зробити дорогий, але потрібний подарунок «у ​​складчину». По-третє, не потрібно самим тягнути громіздкий подарунок через усю країну, а то й через кордон.

Загалом, ідея таких сервісів – це супер!

Крім того, на Заході прийнято дарувати подарунки разом із чеком. На наш погляд, це дуже добра традиція: якщо річ не подобається чи не підійшла, можна повернути її до магазину. При цьому всі у виграші: і дарувальник не відчуває ніяковості, і молодята не в образі.

То що ж дарують на весілля? Дивіться наш наступний пост.


Thanks
We will contact you shortly.
Spam detected
We are so Sorry! Please enter trustful data