ПАРТНЕРАМ

Співробітництво

Дорогі колеги, BeverlyBrideTM запрошує вас до співпраці.

Партнерська програма

Ви не маєте вести свій бізнес сам-на-сам у такий складний період. Запрошуємо вас приєднатися до постійно діючої Партнерської програми Авторизованих продавців BeverlyBrideTM, щоб посилити можливості вашого весільного бізнесу. Ставши нашим офіційним представником, ви отримаєте багато конкурентних переваг, не несучи при цьому ризиків.

BeverlyBrideTM – це українська весільна торгова марка, що має власне виробництво повного циклу: від розробки нових моделей до доставки готової продукції до дверей.

Для кого ця Програма

Авторизованими продавцями BeverlyBrideTM можуть бути локальні весільні салони/магазини роздрібної торгівлі, які організують продаж виробів BeverlyBride кінцевим споживачам шляхом торгівлі офлайн та/або через власний сайт-вітрину/інтернет-магазин.

Забороняється продавати товари BeverlyBrideTM через маркетплейси типу Amazon, Ebay, Etsy, Walmart, AliExpress або на будь-яких інших інтернет-магазинах, крім таких, що належать Авторизованим продавцям.

Авторизовані продавці BeverlyBride можуть мати статус “Рітейлера” або “Ексклюзивного представника”.

 • Ексклюзивний представник є єдиним представником у регіоні з винятковим правом реалізації продукції BeverlyBride
 • Рітейлеру надається неексклюзивне право на представлення продукції BeverlyBride на певній території. Статус Рітейлера можуть мати декілька салонів в регіоні. Статус Рітейлера не надається, якщо в регіоні є наш Ексклюзивний представник.

Переваги Партнерської програми для вашого бізнесу

Співпрацюючи з BeverlyBrideTM, ви отримуєте:

Якісну стильну продукцію

 • Стильні дизайнерські сукні з ідеальною посадкою
 • Оригінальні неповторні моделі у різних стилях та напрямках
 • Постійне оновлення асортименту
 • Широкий діапазон розмірів, включаючи Plus Size
 • Індивідуальне виробництво та виробництво обмеженими тиражами
 • Бездоганну якість матеріалів та майстерну ручну роботу
 • Високоякісне ручне декорування
 • 100% контроль якості

Повну персоналізацію та індивідуальний підхід до кожного вашого клієнта

 • Виготовлення сукні за індивідуальними вимірюваннями вашого клієнта
 • Широкий спектр індивідуальних змін за бажанням вашого клієнта

Мінімальний обсяг замовлення, лояльні ціни та зручний варіант оплати

 • Мінімальний щомісячний обсяг замовлення (MOQ) складає лише від 3-х одиниць для Рітейлера та від 10 – для Ексклюзивного представника.
 • Можливість термінового дозамовлення від 1 одиниці.
 • Оптові ціни та прогресивна накопичувальна шкала знижок залежно від обсягів продажу.
 • Спеціальна програма оптимізації витрат
 • Бонуси та програма лояльності
 • Поетапна оплата замовлення – 50% при розміщенні та 50% перед відправкою готової продукції.
 • BeverlyBride не регулює розмір MSRP (рекомендованої виробником роздрібної ціни) – розмір маржі ви встановлюєте самостійно.
 • Зручна форма оплати – банківський переказ, оплата карткою онлайн, міжнародний переказ (наприклад, Western Union або MoneyGram) або через міжнародні платіжні системи (наприклад, PayPal).

Оперативне виготовлення замовлення. У 3 рази швидше за конкурентів

 • Виготовлення замовлення протягом 8-10 тижнів у високий сезон та 5-8 у несезон.
 • Можливість екстреного виготовлення замовлення протягом 5 днів.

Доставку до дверей

 • Оптимальний варіант доставки по всьому світу, включаючи кур’єрську.

Маркетингову підтримку

 • Всі авторизовані продавці отримують Сертифікат офіційного представника бренду
 • Надаємо авторський оригінальний фото- та відеоконтент, необхідний для реклами та просування бренду, для розміщення на вашому сайті та у ваших мережах.
 • Всі авторизовані продавці отримують можливість ознайомитися та зробити замовлення на моделі, які ще не представлені на сайті.
 • Обслуговування та підтримка клієнтів 7 днів на тиждень
 • Всі роздрібні покупці з вашого регіону, які безпосередньо звертаються до нас, перенаправляються у ваші салони. Ми не надсилаємо роздрібні замовлення до регіонів, де є наші представники.

Як Партнерська програма BeverlyBride дозволяє знижувати витрати та підвищувати продаж

Зазвичай салони пропонують споживачеві сукні стандартних розмірів від виробника. Як результат, до 95% готових весільних суконь повинні додатково перешиватися. Це призводить до додаткових витрат на обслуговування та викликає негативні відгуки споживача.

Слід визнати, що здебільшого таке незадоволення обгрунтоване. Насамперед, споживач несе значні додаткові фінансові витрати, які деколи можна порівняти з вартістю самої весільної сукні. По-друге, він витрачає багато часу, але найсумніше – буває, що такі переробки закінчуються крахом.

Персоналізована політика BeverlyBride полягає в тому, що ми одразу відшиваємо весільні сукні за індивідуальними вимірюваннями ваших клієнтів. У цьому випадку посадка сукні буде майже ідеальна – потреба у переробці знижується з 95 до 10-5%. При цьому не знадобиться переробка найскладніших і проблемних частин, від яких залежить посадка та зовнішній вигляд сукні – ліфа, спинки, стегон. У більшості випадків, залишається припасування по довжині, що під силу майже будь-якій швачки.

Персоналізація – це ідеальний спосіб налагодити стосунки із клієнтом. Тим більше, коли таким клієнтом є наречена. Застосування персоналізованої політики дає весільному бізнесу незаперечні конкурентні переваги.

За статистикою, персоналізація

 • збільшує кількість покупок (у 8 з 10 випадків клієнт здійснює покупку, якщо салон запропонував йому виготовлення сукні за індивідуальними мірками. А для ряду категорій, наприклад, Size Plus, кастомне замовлення – це взагалі єдиний спосіб отримати сукню, що добре сидить)
 • дозволяє салону підвищити середній чек (4 з 10 клієнтів збільшують середній чек, якщо в салоні налагоджено персоналізовані продажі)
 • запускає ланцюжок продажу супутніх товарів
 • збільшує зростання доходів салону (7 з 10 салонів, що персоналізують продаж, відзначають зростання доходів).
 • скорочує час на обслуговування одного клієнта, що заощаджує кошти і салону, і клієнту (середня кількість звернень клієнта до весільного салону до повного задоволення своїх цілей при купівлі суконь стандартних розмірів – 3,6. Додайте до цього 3-4 походи до кравчині. Впровадження персоналізації знижує загальну кількість звернень на 20-30%).
 • скорочує витрати як салона, так і клієнта. Салон не несе витрати на додаткове обслуговування, клієнт не витрачає ще один бюджет на переробки
 • робить клієнта вашим особистим другом. Що, у свою чергу, запускає «сарафанне радіо» – найефективніший із усіх видів реклами для цього бізнесу.
 • персоналізований підхід приносить більше прибутку, ніж агресивний продаж, яким обурюються багато клієнтів. Персоналізація значно знижує кількість негативних відгуків.

FAQ

Чи можу я приєднатися до вашої програми, якщо тільки-но збираюся відкривати свій бутік?

Звісно. Наша Програма є постійною та відкритою для усіх бажаючих – як новачків у цій галузі, так і для діючих салонів

Я продаю через Інстаграм та Фейсбук, при цьому офлайн салону я не маю. Я можу представляти вашу торгову марку?

Пропонуючи Партнерську програму BeverlyBride, ми хотіли надати можливість нареченим у всьому світі доторкнутися до наших виробів наживо – приміряти, розглянути, оцінити їхню красу. Тобто. використовувати ті переваги, які дає торгівля офлайн та живе спілкування з кваліфікованим консультантом. Якщо ви надаєте вашим клієнтам таку можливість, використовуючи, наприклад, прямі продажі або продажі вдома, то ви можете представляти нас, але виключно на певній території, обмеженій вашою фізичною присутністю.

При цьому ваші зобов’язання щодо щомісячного обсягу закупівлі залишаються такими самими, як і в інших Ритейлерів.

Нагадуємо, що розміщувати наші товари на маркетплейсах заборонено. Для уточнення всіх деталей зверніться, будь ласка, до нас будь-яким зручним способом.

Я маю мультибрендовий бутік і у своєму салоні пропоную сукні знаменитих весільних марок. Згідно з договором, їх сукні замовляються за найближчим розміром на основі знятих мірок, а не за точними мірками клієнта. Тож чим відрізняється ваш підхід?

Лише частина людей ідеально відповідає вимірам, закладеним у стандартні параметри. Майже кожен має відхилення від середніх цифр. Також виміри можуть бути між стандартними розмірами, – наприклад, обхват грудей може відповідати розміру US4, а обхват стегон – US6. Крім того, людським тілам властиво постійно змінюватись.

Але коли ми маємо справу з такою особливою сукнею, як весільна, єдиний прийнятний стандарт – це ідеальна посадка.

Персоналізація, яка є найважливішою частиною нашої Програми, якраз і полягає в тому, що ми виготовляємо замовлення точно за індивідуальними вимірюваннями клієнта, а не за найближчим стандартним розміром.

Крім цього, ваш клієнт має можливість також запросити широкий спектр змін до стандартного фасону. Переваги такого підходу незаперечні – наречена отримує сукню, що ідеально сидить, при цьому точно така, як вона бажала.

У чому ваш секрет? Як ви домагаєтеся ідеальної посадки та ще й без примірки?

Особливого секрету немає. Ідеальність посадки насамперед залежить від лекала, за яким викроюється сукня. Великі виробники, які випускають сукні масовими тиражами, використовують лекала, розроблені для своїх стандартних розмірів.

А ми будуємо лекала для кожного клієнта індивідуально, – за його точними вимірами. Усі лекала ми робимо самі, за фірмовою ізраїльською технологією. Це трудомісткий процес, але без цього сукня ідеально не сяде. За роки роботи ми маємо значний досвід, і тепер успішно шиємо сукні без примірок.
Ну і крім того, “прямі руки” майстрів, звичайно, теж важливі 🙂

Ваші сукні взагалі не вимагають припасування?

Наші сукні МАЙЖЕ не вимагають припасування. Найчастіше залишається невизначеною кінцева довжина – вашій швачці доведеться підігнати її на місці.

Особливо складними для переробки є випадки, коли сукня пошита з тканин з великим раппортом, або має складний декор тощо. У такому разі переробка часто спотворює пропорції, інколи ж вона взагалі неможлива.

Такі сукні будуть добре сидіти тільки якщо вони шиються за точними вимірами клієнта. У будь-якому випадку найскладніші зони, від яких залежить посадка, в наших сукнях переробляти не доведеться.

Я не впевнена, що для мене підійде така максимальна персоналізація – як на мене, це може додати клопоту у мою роботу.

ОК, дивіться. У будь-якому випадку ви знімаєте мірки з клієнта та передаєте їх виробнику. Це все, що нам потрібно. Тобто робота вашого продавця на цьому етапі не має жодних додаткових відмінностей від традиційного процесу. Все найцікавіше починається після отримання замовлення, коли ваша клієнтка приміряє сукню, що ідеально сидить. Ваші клієнти неодмінно оцінять різницю!

Мені сподобалися ваші сукні та й умови співпраці привабливі. Але я хочу зберегти свою теперішню модель продажів. У такому разі я можу стати рітейлером вашої марки?

Ми в жодному разі нікому не нав’язуємо свою модель персоніфікації – ви продовжуєте вести свій бізнес так, як вважаєте за потрібне.

До речі, – зверніть увагу, – для наших авторизованих продавців ми не встановлюємо MSRP (рекомендовану виробником роздрібну ціну) – рішення про розмір маржі власник приймає повністю самостійно. Ми будемо раді бачити вас серед наших представників. У цьому випадку ви просто щомісяця замовляєте обумовлену кількість наших виробів – всі інші аспекти ведення бізнесу залишаються на вашу думку.

Які ще послуги, окрім безпосереднього пошиття суконь, ви надаєте?

BeverlyBride – це компанія повного виробничого циклу: від проектування до доставки виробу “до дверей”. Тож, виготовши бездоганну сукню, ми її надійно запакуємо та відправимо замовникові. Організацію логістики ми беремо на себе, але оплачує ці витрати покупець.

Також ми, звичайно, займаємося маркетингом: від дослідження ринку до виробництва фахових високоякісних фото- та відеоматеріалів, які, до речі, надаються нашим партнерам для просування.

Програма BeverlyBride працює в обидві боки, – як на наших продавців, так і на нас, на те вона і Партнерська. Велике значення має формування позитивного іміджу торгової марки, створення прихильнииків спільноти “Наречених Беверлі”. Тут ми покладаємо надію не тільки на бездоганність весільної сукні, але і на високу якість обслуговування клієнтів безпосередньо у салонах. Ми завжди працюємо у тісному співпраці із нашими Партнерами, допомагаючи одне одному.

Які розміри ви відшиваєте?

Стандартним для наших моделей є діапазон US2/UK6/EU34 – US10/UK14/EU42. Все, що вище, відноситься до Plus Size.

Більша частина наших моделей можуть бути відшиті в розмірах до US16/UK20/EU48. Однак є й такі моделі, які не можуть відшиватися у розмірах Plus Size. У будь-якому випадку Plus Size ми виготовляємо тільки за індивідуальними мірками.

MOQ (мінімальний щомісячний обсяг замовлення) – це закупівля кількох однакових одиниць одного й того ж артикулу? Чи встановлюється мінімальна сума замовлення?

Ні, MOQ – це загальна сумарна кількість одиниць замовлення. Це можуть бути як різні артикули, так і один і той же. Для Ритейлерів MOQ складає від 3, для Ексклюзивних представників – від 10 одиниць будь-яких суконь: будь-якого розміру/кольору, з будь-якої колекції. Мінімальна сума замовлення (minimum order amount) не встановлюється.

Якою є націнка на сукні, виготовлені за персоналізованими розмірами, від ціни, вказаної у прайсі?

Ціни у прайсі і є такими, що вказані на виготовлення за персоналізованими розмірами для суконь з каталогу, у діапазоні US2/UK6/EU34 – US10/UK14/EU42.
Окремо розглядаються:
* Виготовлення суконь з індивідуальними змінами – додаванням деталей (шлейф, рукава і т.ін.), заміною тканини тощо. У цьому разі ціни можуть змінюватися, але не обов’язково – це залежить від замовлення.
* Якщо замовлення виконується у розмірі Plus Size, ціна буде вищою принаймні на 15-20% або більше.

Ціни в оптовому прайсі містять витрати на доставку?

Ні, відпускна ціна вказана на умовах DAP (Delivered at Place), як цей термін визначено в «Інкотермс 2020» Міжнародної торгової палати. Усі інші витрати, включаючи вартість транспортування, мита, податки чи інші зобов’язання чи витрати, у відпускній ціні не враховуються. Це все – витрати покупця.

Як відбувається оплата?

За договором, стандартними умовами є:

50% вартості замовлення сплачується авансом, залишок – після виготовлення замовлення, перед його відправкою.

Форма оплати – будь яка.

Усі тонкощі і індивідуальні нюанси обговорюються із кожним Партнером окремо.

Я не знаю, як будуть продаватися ваші сукні. Для проби я могла взяти кілька зразків на умовах консигнації

Дякуємо, але ми не розглядаємо таку модель співробітництва.

Дякуємо за звернення у нашу компанію.
Ми зв'яжемось із вами у найближчий час.
Подозрение на спам.
Попробуйте ввести честные данные.