Купити готову весільну сукню: плюси та мінуси

Плюси покупки готової весільної сукні

 • Головна і безсумнівна перевага полягає в тому, що ви можете приміряти готову сукню і визначити, як саме ви будете у ній виглядати. Подивіться на наші фото нижче – наші наречені вибрали ці сукні з наших колекцій.
 • Салони пропонують досить великий вибір весільних суконь, на будь-який смак і гаманець – від найдешевших весільних суконь до шалено дорогих дизайнерських моделей.
 • Інтернет незмірно розширює можливості вибору. Правда, тут ви стикаєтеся з проблемою вибору надійного постачальника.
 • Єдина можливість придбати готову якісну дизайнерську весільну сукню, яка буде виглядати як на фото.

Мінуси покупки готової весільної сукні

 • Скільки суконь ви готові переміряти в пошуках того самого — єдиного і неповторного? Десять, двадцять, сто? Скільки магазинів та салонів готові оббігати? Додайте до цього, що в більшості випадків примірка зараз платна. Це і зрозуміло – після трьох-п’яти примірок сукню необхідно відправляти в чистку, оскільки вона забруднюється. Тому багато салонів запровадили плату за примірку — щоб компенсувати витрати.
 • У салонах завжди є певний асортимент (найчастіше 50-100-300 суконь), і вони завжди роблять закупки, виходячи з якихось загальних тенденцій весільної моди. І скільки б салонів ви не об’їхали, швидше за все, ви знайдете сукні, модні цього сезону. Але, якщо ваш смак відрізняється від загальноприйнятого, може виявитися, що плаття, яке вам так подобається в інтернеті, просто не знайти у продажу.
 • Сезонність. Нажаль! Для весільних салонів головна романтична подія у вашому житті – це бізнес із усіма його залізними законами. І цей бізнес має сезонні піки (весна-літо-рання осінь) і природні спади (зима). Саме тому ближче до кінця сезону асортимент помітно рідішає – зазвичай салони не заморожують значні кошти в очікуванні «міжсезоння». Майте це на увазі!
 • Вау, вам пощастило, і сукня, яку ти знайшла, тобі дуже сподобалася! Однак на вас чекає підступне «але» – весільні сукні шиються за стандартними параметрами. Середній розмір відповідає нашим US2/UK6/EU34 – US10/UK14/EU42, а зріст – близько 170 см. Чи багато серед твоїх друзів дівчат з голлівудськими параметрами? За статистикою їх десь не більше 10%. А що, якщо ви щаслива володарка пишних слов’янських форм чи, навпаки, мініатюрна дюймовочки?
 • Якщо весільний салон не відмовиться від клопоту з вашою сукнею (“нестандарт” – як кажуть деякі “ввічливі” продавці), вам можуть запропонувати пошити сукню “на замовлення” (чітко за вашими параметрами). Слід враховувати, що таке замовлення може виконуватися досить довго – від трьох до шести місяців, а то і довше (останнє характерне для відомих великих брендів). При цьому його вартість буде набагато вищою.
 • Ще один варіант, який пропонують салони – це скоригувати форму сукні, підігнати її за фігурою. Відкриємо професійний секрет: до 95% готових весільних суконь потрібно перешивати. Як правило, в хороших салонах є швачка, за якою закріплена робота. Або ж салони мають домовленості із незалежними швачками-професіоналами, і радять нареченій звернутися саме туди.
 • Звісно, ​​тут виникає багато питань (які салон завбачливо не озвучує). По-перше, це кваліфікація такої кравчині: наскільки вона володіє сучасними технологіями пошиття одягу, який в неї досвід роботи зі складними та дорогими тканинами та оздобленням. Друге питання – не менш важливе – про обладнання та тканини, які є у розпорядженні майстрині. Виробники таких вишуканих виробів, як весільні сукні, використовують певні технології і часто мають свої професійні секрети, про які, звичайно ж, не можуть знати сторонні.
 • Якщо сукня занадто довга, її можна вкоротити. Найпростіше, якщо тканина гладка, щільна та однорідна (наприклад, атлас або тюль). Така сукня просто підшивається знизу. Але, якщо тканина складна, з великим малюнком (раппортом), що повторюється або, навпаки, не повторюється, для його збереження потрібно розпорювати сукню по лінії талії або – що вкрай небажано, – навіть по плечовому шву.
 • Буває, що сукню потрібно кардинально перешити – тоді розпорюються/ушиваються бічні шви чи шов на спинці.
 • Однак найважливіша (і проблемніша частина сукні!) – це корсет, а головне – чашки ліфу. Зрештою, саме посадка корсета в області грудей у найбільшому ступені визначає, як буде виглядати сукня загалом. Якщо ви гадаєте, що достатньо буде підкласти push-up, ви помиляєтесь. Часто цих заходів виявляється недостатньо, і тоді сукня починає “жити своїм життям” – трохи “осторонь нареченої”. Начебто некритично, але це доставляє нареченій масу незручностей, особливо в русі.
Погано підігнаний корсет живе своїм «власним життям»

А іноді ми бачимо, що бюст, навпаки, мало не випадає з сукні. Погодьтеся – це не тільки некрасиво, але і викликає у нареченої крайній дискомфорт. Наречена – не забувайте про це! – не манекен на власному весіллі. Вона рухається, танцює, і при цьому сукню, що погано сидить, доводиться весь час поправляти і підшморгувати.

Погано підібраний корсет може повністю зіпсувати настрій
 • Навіть якщо вам пощастить і кравчині салону вдасться посадити таке плаття, то його пропорції все одно можуть істотно порушитися. А в деяких випадках ефективна зміна взагалі неможлива.
 • Ну, і, звичайно ж, за такі послуги, як правило, клієнт повинен доплачувати, причому сума доплати, в силу великого обсягу і складності роботи, може бути досить відчутною.
 • Купівля готового весільного плаття в інтернеті – окрема серйозна тема. Сьогодні це незмірно розширює вибір, але також несе в собі певні ризики. Ось тут ми детально розповідаємо , як їх можна уникнути.
Дякуємо за звернення у нашу компанію.
Ми зв'яжемось із вами у найближчий час.
Подозрение на спам.
Попробуйте ввести честные данные.