Подарунки на весілля-2

Що дарують на весілля

Ми розповіли про те, як можна вибрати та купити весільний подарунок. Тепер поговоримо про подарунки.

  • Зрозуміло, перше місце серед весільних подарунків займає найуніверсальніший з них – гроші. Дарують гроші на весілля у будь-якій країні. І тому найпопулярнішому подарунку ми присвятили окремий пост – дивіться тут.
  • Друге місце посідає побутова техніка. Це може бути як велика дорога техніка, так і всякі дрібні кухонні речі: тостери, блендери і навіть набори сковорідок.

До речі, можете не повірити, але саме такі весільні подарунки є лідерами у США! Для нас це досить незвично, але безумовним лідером серед цієї групи подарунків, за твердженням популярного інтернет-видання zola.com – це тостер! За статистикою, саме тостер дарують на весілля у 28% випадків (28%, Карл!).

Третє місце. Товари для дому: якісний посуд (порцеляна, кришталь), текстиль (постільна білизна, покривала, диванні подушки, гарний килим).
Доречними також будуть аксесуари для інтер’єру (картини, ефектні фотографії, панно, настінні годинники тощо).

Звичайно, щоб такий подарунок порадував наречених, необхідно, щоб у них як мінімум цей самий інтер’єр мав бути. Погодьтеся, ваза для підлоги – навіть дуже гарна, – навряд чи буде доречною для молодої пари, що кочує по орендованих квартирах.

Окремо йдуть «подарунки-враження». Політ на повітряній кулі, спа на двох, прогулянка на яхті залишать незабутні спогади про початок сімейного життя.
Звичайно, такі подарунки – особливі. Дарувальники повинні добре знати смаки, звички, навіть стан здоров’я молодят, щоб, наприклад, морська прогулянка не обернулася катастрофою для нареченої, яка страждає на морську хворобу.

До подарунків-вражень можна віднести також весільну подорож. Зазвичай такий подарунок досить дорогий, але друзі чи товариші по службі можуть піднести його вскладчину.

І, звичайно, це досить ризикований подарунок – здійснити задумане тут набагато складніше. Адже, купуючи заздалегідь путівки або бронюючи готель, потрібно на 100% бути впевненими, що у молодят не прострочені закордонні паспорти або на ці дати не заплановано важливих заходів, які не можна перенести (наприклад, захист диплому).


Ну, і нарешті, масштабні подарунки на кшталт машини чи навіть квартири. Зазвичай такі подарунки роблять батьки чи інші близькі родичі.

Про круті весільні подарунки для тих, хто має все, поговоримо далі.


Дякуємо за звернення у нашу компанію.
Ми зв'яжемось із вами у найближчий час.
Подозрение на спам.
Попробуйте ввести честные данные.