Подарунки на весілля-4

Що подарувати на весілля тим, у кого все є

Що подарувати, якщо ви запрошені на весілля до такої категорії людей, які “мають все”? Коли «і у Парижі ми бували, і Балі ми літали…:)», це завдання не з легких. Здивувати та порадувати таких людей досить складно – тут точно не обійтися ані тостером, ані «автобусним круїзом Європою» 🙂

Найходовіший варіант – гроші, – у цьому колі теж не дуже «комільфо». Ви б виглядали, принаймні, дурником, прийшовши на таку ось вечірку з «конвертиком» (хе-хе-хе).

Тому в деяких країнах – наприклад, в Еміратах, гості подарунки на весілля взагалі не дарують.

А якщо ви звані все-таки не до арабського шейха, то придумати хороший подарунок все ж таки можна. І в цьому випадку найкраще буде, якщо цінність подарунка вимірюватиметься не грошима, а враженнями та відчуттями.

Поміркуйте, – що є цінністю для цієї людини, з чим би вона нізащо не розлучилася? Найчастіше люди дорожать якимись спогадами. Якщо, наприклад, одружується ваш шкільний чи інститутський товариш, можна зробити для нього невеликий фільм чи презентацію. Додайте туди фото першого шкільного дзвінка, улюбленої вчительки, вашого класу, нарешті! Долучіть зйомку веселої студентської вечірки, спільної риболовлі або пікніка – та чи мало знайдеться тем, які будуть для нього нескінченно дорогі! Зробіть інтерв’ю із близькими йому людьми, рідними, друзями, колегами. І не забудьте при цьому про його другу половинку! Приділіть нареченій не менше уваги, – адже подарунок все ж таки для двох!

Але ж, тільки, зрозуміло, це не має бути шоу-шпигунське викриття, – відбирайте матеріали для вашої презентації максимально делікатно. Ваш подарунок обернеться повним провалом, якщо в кадрах мелькатиме його «колишня» або інші, настільки ж неприємні події.

Так, звичайно, для такого подарунка вам доведеться попрацювати, але ви побачите, яке неймовірне враження він справить! Молодята зможуть переглядати його знову і знову разом зі своїм весільним відео. І цей подарунок, і почуття, які ви подарували, ніколи не забудуться, і ваші друзі будуть вам нескінченно вдячні (навіть якщо розлучаться 🙂

Ще один подарунок, який точно порадує ваших багатих друзів – виступ якоїсь «зірки» чи шоу. Це може бути балет чи оркестр, ілюзіоністи чи світлове шоу – словом, що молодятам подобається і чим вони захоплюються (ну, якщо, звичайно, ви спроможні цих самих «зірок» оплатити).

З цього ж розряду – казковий феєрверк, це дуже красиво та вражаюче. Звичайно, такий подарунок теж вимагає підготовки – його потрібно не лише добре продумати, знайти відповідних спеціалістів, а й забезпечити техніку безпеки.

Ну, а якщо ви все ж таки хочете подарувати молодятам щось коштовне і матеріальне, – наприклад, машину, то зробіть її максимально індивідуальною. Наприклад, подаруйте їм такий Автомобіль + басейн + бар. А чому б і ні?

Автомобиль+бассейн+бар

Дякуємо за звернення у нашу компанію.
Ми зв'яжемось із вами у найближчий час.
Подозрение на спам.
Попробуйте ввести честные данные.